Karanténne mestečko

Karanténnemu mestečku v Bratislave pomohla minerálnymi vodami BUDIŠ a.s.

 

Bratislava, 16. apríl 2020 – Odhadom ostalo v Bratislave 4000 ľudí bez domova, ktorí nemajú prístup k dostatočnej hygiene v tejto neľahkej dobe. Bratislavský magistrát sa pre nich preto rozhodol zriadiť karanténne mestečko na Zlatých pieskoch. Spoločnosť BUDIŠ a.s. opäť  reaguje medzi prvými a podporí ich kompletným pitným režimom a pomôže aj takýmto gestom bojovať proti pandémii a zlepšiť podmienky ľudí v karanténe.

 

Namiesto festivalov sa Zlaté piesky pripravujú na boj s koronavírusom. V Bratislave je mnoho ľudí bez domova, ktorí patria do ohrozenej skupiny, čo sa nákazy týka. Nedostatočná hygiena, nemajú prístup k ochranným pomôckam ako bežní ľudia a dostatočnému príjmu tekutín. Dopĺňanie minerálov a dodržiavanie pitného režimu je počas týchto dní veľmi dôležitou súčasťou boja proti epidémii. „Do Karanténneho mestečka na Zlatých pieskoch sme pre ľudí bez domova, ako aj pre pracovníkov, dodali pitný režim v podobe minerálnej vody Budiš a colového nápoja Lokálka. Veríme, že prístup ku kvalitnému pitnému režimu a k prísunu cenných minerálov,  pomôžu zmierniť nástrahy pandémie a zároveň tým aspoň trocha spríjemníme a uľahčíme pobyt ľuďom karanténe,“ hovorí Andrej Hronský generálny riaditeľ BUDIŠ a.s. 

 

karanténne mestečko

Zdroj: BUDIŠ a. s.

Nezabúdajme všetci, že prísun vody a cenných minerálov pomáha organizmu udržať v tele fungovanie správnych procesov a prispieva tiež k podpore imunitného systému.