Aké je to pracovať v Budiš?

„Úzke prepojenie medzi všetkými oddeleniami vo firme a priamy kontakt s ľuďmi z iných oddelení robia prácu v Budis a.s veľmi inšpiratívnou a neustále sa meniacou. Priamy dosah na produkty na trhu a viditeľné rukolapné výsledky sú veľmi motivujúce a obohacujúce. Neustále a rýchlo sa meniaci svet FMCG vytvára pracovné prostredie, ktoré ma baví každý deň už dlhé roky.”
Vladimír Krescanko
senior brand manager
„V spoločnosti Budiš som začala pracovať s víziou uplatnenia po vysokoškolskom štúdiu. Keďže je prevádzka spoločnosti v mojej rodnej obci, mám k tejto práci ešte osobnejší vzťah. Oceňujem prístup vedenia spoločnosti, ktoré už pri osobnom pohovore skvelo odhadlo pozíciu vhodnú práve pre mňa. Na zákazníckom servise naplno využívam svoje komunikačné schopnosti, som pravou rukou obchodným zástupcom a najlepšie je, že v práci stretávam priateľov, vďaka ktorým je chodenie do práce nielen povinnosťou, ale aj zábavou.”
Lenka Zábrecká
referent zákazníckeho servisu
„V spoločnosti Budiš a. s. pracujem viac ako 10 rokov. Oceňujem náš stabilný, skúsený a príjemný kolektív, moderné technologické vybavenie, ako aj otvorenosť a ústretovosť mojich nadriadených.”
Roman Lukačovič
sirupár